Obszary praktyk

Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno dla podmiotów publiczno-prawnych, podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych:

Prawo gospodarcze

Partnerzy Kancelarii posiadają wysokie doświadczenie kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Doradzamy również przy transakcjach zakupu i sprzedaży spółek, przedsiębiorstw oraz ich majątku.

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Partnerzy oferują również pomoc prawna z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, która obejmuje zarówno reprezentację w sprawach sądowych jak również przygotowywanie i opiniowanie projektów umów majątkowych małżeńskich.

 

Prawo upadłościowe i naprawcze

Kancelaria świadczy na rzecz klientów doradztwo prawne w postępowaniu upadłościowym na każdym z jego etapów. Radca Prawny Przemysław Wędrzyk posiada licencję syndyka. Kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz podmiotów mających problemy z terminowym spłacaniem swoich zobowiązań, jak i na rzecz wierzycieli dochodzących swoich roszczeń od dłużników będących w zwłoce.

Prawo pracy

Prawo pracy Wieloletnie doświadczenie Partnerów Kancelarii związane z obsługą pracodawców, jak i pełnieniem roli pracodawców pozwala zaoferować klientom kancelarii kompleksową obsługę w zakresie prawa pracy...

Prawo i postępowanie administracyjne

Partnerzy  posiadając  ugruntowaną wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego oraz sądowo-administracyjnego świadczą kompleksowe usługi organom administracji publicznej oraz jednostkom indywidualnym.

Prawo spadkowe

Kancelaria Radców Prawnych oferuje również profesjonalne usługi w zakresie sprawa spadkowego. W ramach podejmowanych aktywności w tej dziedzinie prawa Partnerzy reprezentują Klientów w sprawach o...

 

Prawo zamówień publicznych

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa w sprawach zamówień publicznych. Partner Kancelarii Patrycja Gromala­-Górnik ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa zamówień publicznych, od lat zajmuje się obsługą prawną podmiotów publicznoprawnych w tym jednostek samorządu terytorialnego, oraz jednostek służby zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem prawnych aspektów zamówień publicznych.

Prawo energetyczne

Kancelaria świadczy usługi prawne związane z rynkiem energii ze szczególnym uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii. Kancelaria prowadzi stałą obsługę prawną jednego z wykonawców pierwszej w Polsce instalacji fotowoltaicznej o mocy 1MW.

Finansowanie inwestycji

Partnerzy Kancelarii posiadają bogate doświadczenie w procesie związanym z finansowaniem inwestycji.

Optymalizacja podatkowa

Korzystając z wieloletnich doświadczeń kancelaria świadczy usługi prawne polegające na reprezentowaniu klientów kancelarii w postępowaniach podatkowych przed Administracją Podatkową w szczególności w postępowaniach dotyczących podatku VAT.

Prawo budowlane

Partnerzy Kancelarii specjalizują się w doradztwie i reprezentacji w postępowaniach administracyjnych ze szczególnym uwzględnieniem postępowań związanych z procesem budowlanym. Kancelaria reprezentuje klientów przed organami administracji wszystkich stopni, przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi, oraz przed Naczelnym Sądem...

Prawo karne

Partnerzy w swojej praktyce zawodowej świadczą kompleksowe usługi prawne w obszarze spraw związanych z prawem karnym.  W oparciu o dotychczasowe doświadczenie w tej dziedzinie oferujemy zarówno pomoc prawną jak i reprezentację w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa wykroczeń i prawa karnego skarbowego.

 

Prawo własności intelektualnej

Kancelaria od kilku lat świadczy pomoc prawną w zakresie szeroko pojętej własności intelektualnej oraz przemysłowej, w ramach której oferuje doradztwo dotyczące: -praw autorskich, znaków towarowych, patentów i wzorów przemysłowych -umów agencyjnych oraz outsourcingowych -umów marketingowych -umów licencyjnych -umów...

Prawo samorządu terytorialnego

Kancelaria dzięki dużemu doświadczeniu zawodowemu świadczy usługi prawne organom administracji publicznej w tym jednostkom samorządu terytorialnego, które obejmują:   reprezentację organów administracji publicznej przed sądami powszechnymi, Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym; wsparcie...

Prawo medyczne

Kancelaria od początku działalności świadczy kompleksowe usługi w zakresie prawa medycznego, w tym wszelkie sprawy wynikające z odpowiedzialności lekarskiej i ryzyka wykonywanego zawodu.